Вхід

Стародавня америкаНароди Стародавньої Америки мали досить розвинені уявлення про будову людського тіла: відомо кількасот анатомічних термінів, якими послугувалися ацтеки. З хвороб найбільш поширена була малярія.

Cтародавній РимМедицина в стародавньому Римі. Частина 4

Cтародавній РимМедицина в стародавньому Римі. Частина 3. Гален

Cтародавній РимМедицина в стародавньому Римі. Частина 2

Cтародавній РимУ Стародавньому Римі в умовах великої централізованої держави перед медициною відкрилися можливості широкого розвитку. До завоювання Греції (146 р. до н. е.) в медицині римлян переважали емпіричні засоби, головним чином ліки рослинного походження.

стародавня АлександріяЗавоювання Александра Македонського супроводилися поширенням грецької культури в країнах Близького і Середнього Сходу. Об'єднання еллінської культури з культурою східних країн дуже сприятливо позначалося на розвитку різних галузей знання, зокрема медицини.

Клятва ГіппократаКлятва Гіппократа...

стародавня ГреціяМедицина стародавньої Греції. Гіппократ. Частина 3

стародавня ГреціяМедицина стародавньої Греції. Гіппократ. Частина 2

стародавня ГреціяМедицина стародавніх греків бере свій початок з глибини віків. На розвиток її, безсумнівно, мали вплив Єгипет та країни Месопотамії. Незважаючи на цей вплив, грецька медицина розвивалася своїм шляхом і досягла в теорії і практиці вищого рівня, ніж у всіх інших стародавніх народів світу.